Lenovo Legion Go S 8ARP1 | 8 " | Touchscreen | AMD Ryzen Z2 Go | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics
- TootjadLenovo
- Mudel: 83L3003CMX
- Saadavus: 1
-
595€
Lenovo Legion Go S 8ARP1 | 8 " | Touchscreen | AMD Ryzen Z2 Go | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Steam OS | Bluetooth version 5.3 | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 8 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 316.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Steam OS |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Laadija | Without charger |
| Net weight | 1.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Legion |
| Producer product name | Go S 8ARP1 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen Z2 Go |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lenovo legion go s 8arp1 8 touchscreen amd ryzen z2 go 16 gb solid-state drive capacity 512 gb amd radeon graphics, 83l3003cmx, lenovo, sulearvutid







